Online İşçi Ücret Bordrosu Hesaplat (Güncel)

Brüt ücretten, günlük veya aylık olarak işçi, emekli işçi, kapıcı, emekli kapıcı ücret maaş bordro hesaplatması yapabilir, 12 aylık ücret bordronuzu kontrol ederek yazıcı çıktısını da alabilirsiniz. Yıl seçimi kısmı 2022 yılı itibariyle kaldırılmış olup, sadece içerisinde bulunduğumuz yılı hesaplatabilirsiniz. 2022 yılı itibariyle hesaplatmalarda her ayın kümülatif rakamları gerektiği için ay seçimi de kaldırılarak tüm ayların tek seferde hesaplatılması sağlanmıştır. 2022 yılı konut kapıcıları hariç tüm ücret ve maaşların asgari ücretin aylık brüt tutarının %85’inin üzerindeki kısmına gelir ve damga vergisi kesintisi yapılır. Hesaplatmalar web sayfalarının kullanımı ücretsizdir. Girilen verileriniz kayıt altına alınmaz, kontrol edilmez, reklam ve sosyal medya bağlantıları içermez. Soru ve önerilerinizi iletişim sayfamızdan bize iletebilirsiniz.

Hesaplamalarda para birimi olarak TL değerleri esas alınmakta olup, hesaplatma için gerekli alanlar güncel varsayılan değerlerle hazır doldurulmuştur. Giriş yapmanız gereken alanlar * ile işaretlenmiştir. Aşağıdaki form alanlarındaki verilerde istediğiniz gibi değişiklikler yaparak Hesaplat düğmesini defalarca kullanabilirsiniz.

Hesaplama ve hesaplatma için bu web sayfasındaki veriler yasal olarak bağlayıcı değildir. ZİYARETÇİ, bu web sayfasında verilen bilgileri/hesaplatma sonuçlarını kendi hesaplamalarına ve/veya kullanımlarına temel almadan önce, bu bilgilerin güncel ve doğru olup olmadığı konusunda bir uzman veya danışman bilgisine başvurmalıdır. Bu sebepten dolayı, bu web sayfasında verilen bilgilerin ve elde edilen hesaplatma sonuçlarının doğruluğuna ilişkin olarak FNT, sorumluluk veya garanti üstlenmez.

Bordro Hesaplatmasına Esas Alınacak Bilgiler

İşyeri Bilgileri
Personel Bilgileri
*
*
v
v
v
v
v
+
-
v
+
-
v
+
-
v
v
*
v
- Hazırlanan bordro aslı gibi değilse Banka veya Resmi Kuruluşlara vermeyiniz.

Hesaplat
 
İptal