Online İşçi Ücret Bordrosu Hesaplat

Brüt ücretten, günlük veya aylık olarak işçi, emekli işçi, kapıcı, emekli kapıcı ücret maaş bordro hesaplatması yapabilir, Yıl kutusundan seçeceğiniz yıl için 12 aylık ücret bordronuzu kontrol ederek yazıcı çıktısını da alabilirsiniz. Yıl seçimi kısmı varsayılan olarak 2024 yılı seçili gelmekte ve isterseniz 2023 seçerek brüt ücreti de girip hesaplatabilirsiniz. 2022 yılı itibariyle hesaplatmalarda her ayın kümülatif rakamları gerektiği için ay seçimi kaldırılarak tüm ayların tek seferde hesaplatılması sağlanmıştır. 2022 yılı konut kapıcıları hariç tüm ücret ve maaşların asgari ücretin aylık brüt tutarının %85’inin üzerindeki kısmına gelir ve damga vergisi kesintisi yapılır.

Hesaplatmalar web sayfalarının kullanımı ücretsizdir. Girilen verileriniz kayıt altına alınmaz, kontrol edilmez, reklam ve sosyal medya bağlantıları içermez. Soru ve önerilerinizi iletişim sayfamızdan bize iletebilirsiniz.

Hesaplamalarda para birimi olarak TL değerleri esas alınmakta olup, hesaplatma için gerekli alanlar güncel varsayılan değerlerle hazır doldurulmuştur. Giriş yapmanız gereken boş alanlar * ile işaretlenmiştir. Aşağıdaki form alanlarındaki verilerde istediğiniz gibi değişiklikler yaparak Hesaplat düğmesini defalarca kullanabilirsiniz.

Hesaplama ve hesaplatma için bu web sayfasındaki veriler yasal olarak bağlayıcı değildir. ZİYARETÇİ, bu web sayfasında verilen bilgileri/hesaplatma sonuçlarını kendi hesaplamalarına ve/veya kullanımlarına temel almadan önce, bu bilgilerin güncel ve doğru olup olmadığı konusunda bir uzman veya danışman bilgisine başvurmalıdır. Bu sebepten dolayı, bu web sayfasında verilen bilgilerin ve elde edilen hesaplatma sonuçlarının doğruluğuna ilişkin olarak FNT, sorumluluk veya garanti üstlenmez.

Bordro Hesaplatmasına Esas Alınacak Bilgiler

İşyeri Bilgileri
*
Personel Bilgileri
*
*
x
+
-
x
+
-
x
+
-
x
+
-
*
xv
xv
xv
v
v
v
v
v
v
v
v
v
- İşyeri bilgilerini girmezseniz Ücret Bordrosu geçerli sayılmaz.
- Hazırlanan bordro aslı gibi değilse Banka veya Resmi Kuruluşlara vermeyiniz.

Hesaplat
 
İptal