Online İşçi Ücret Bordrosu Hesaplat (Güncel 2020 Yılı)

Brüt veya net ücretten, günlük veya aylık olarak işçi, emekli ve kapıcı ücret maaş bordro hesaplatması yapabilir, ücret bordronuzu kontrol ederek yazıcı çıktısını da alabilirsiniz. Hesaplatmalar web sayfalarının kullanımı ücretsizdir. Soru ve önerilerinizi iletişim sayfamızdaki formu kullanarak bize iletebilirsiniz.

Hesaplamalarda para birimi olarak TL değerleri esas alınmakta olup, hesaplatma için gerekli alanlar güncel varsayılan değerlerle hazır doldurulmuştur. Alanlardaki verilerde istediğiniz gibi değişiklikler yaparak Hesaplat düğmesini kullanabilirsiniz.

Hesaplama ve hesaplatma için bu web sayfasındaki veriler yasal olarak bağlayıcı değildir. ZİYARETÇİ, bu web sayfasında verilen bilgileri/hesaplatma sonuçlarını kendi hesaplamalarına ve/veya kullanımlarına temel almadan önce, bu bilgilerin güncel olup olmadığı konusunda bir uzman veya danışman bilgisine başvurmalıdır. Bu sebepten dolayı, bu web sayfasında verilen bilgilerin ve elde edilen hesaplatma sonuçlarının doğruluğuna ilişkin olarak FNT, sorumluluk veya garanti üstlenmez.

İşyeri Sicil Bilgileri
Personel ve Ücret Bilgileri
v
v
v
v
+
-
v
+
-
v
+
-
v
v
+
-
v
v
v
v
v
* Ücretli veya Yıllık Ücretli İzin günleri girerken Hafta Tatili, Ulusal ve Genel Tatil Günleri dahil edilmez.
* Kapıcı seçimi yapıldığında hesaplamaya Gelir Vergisi ve Damga Vergisi kesintileri ile AGİ indirimi uygulanmaz.
* Hazırlanan bordro aslı gibi değilse Banka veya Resmi Kuruluşlara vermeyin, Bu Kurumlar bordronuzu SGK ya bildirebilirler ve cezai işlemle karşılaşabilirsiniz!

Hesaplat
 
Yenile